Przyjaciele:

Terminus A Quo - alternatywny i offowy teatr z Nowej Soli. Współpracujemy z nimi od dawna, tym razem prócz apokaliptycznej wizji świata pomagają nam ze sprzętem, kostiumami innymi technicznymi bajerami! Dzięki Wielkie!Współpraca:

WAR NEVER CHANGES
WAR NEVER CHANGES
Serwis internetowy poświęcony Falloutowi czyli o tym jak wojna nigdy się nie zmienia w grach komputerowych i w całym świecie postapo. Warto! Zapraszamy!

Trzynasty Schron
TRZYNASTY SCHRON
Internetowy serwis społecznościowy, nieprzerwanie działający od 1999 roku, zajmujący się kultową serią gier komputerowych Fallout oraz szeroko rozumianą kulturą postapokaliptyczną. Robią gigantyczną robotę i angażują się w wiele projektów. Warto! Zapraszamy!

X-12
X-12
Polski serwis internetowy zajmujący się kulturą postapokaliptyczną. Śledzą postapo w literaturze, kinie, grach, komiksach czy w telewizji. Warto! Zapraszamy!

X-12
OUTPOST
Serwis powstał w lutym 2006 roku jako skupisko pewnej grupy fanów Fallouta i postapokalipsy. Kopalnie wiedzy i informacji o całym świecie postapo - wczoraj, dzisiaj, jutro. Jest tego multum! Warto! Zapraszamy!

 

Reklama (nasze! najlepsze!):System: Dream CMS
            statystyka